Nagrody dla monografii "Bojkowszczyzna Zachodnia"

Czw, 28.12.2017

 

Z satysfakcją informujemy, że monografia "Bojkowszczyzna Zachodnia - wczoraj, dziś i jutro" pod redakcją Jacka Wolskiego została w 2017 r. dwukrotnie nagrodzona.

W II Międzynarodowym Konkursie "Najlepsze wydawnictwa o górach" monografia otrzymała wyróżnienie Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Organizatorami Konkursu, do którego zgłoszone zostały 124 wydawnictwa (w tym 42 z zagranicy), byli: Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie, Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz Wydawnictwo „Karpaty” – Andrzej Łączyński w Krakowie. Nagrodę odebrał osobiście dr Jacek Wolski na Gali finałowej zorganizowanej 26 października 2017 r. podczas 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Więcej informacji: http://www.cotg.pttk.pl/img/konkurs/WYROZNIENIA_2017.pdf

W XXVI Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej publikacja naszego Instytutu otrzymała I nagrodę w kategorii Monografie. Organizatorami Konkursu, do którego zgłoszonych zostało 131 wydawnictw, byli: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. Nagroda została wręczona na Gali finałowej, która odbyła się 10 lutego 2018 r. podczas Międzynarodowych Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon'2018 w Poznaniu.

Więcej informacji i fotorelacja: http://www.przegladksiazki.pl/przeglad-ksiazki-2017/

Wróć