IGiPZ PAN > Zakład Geoekologii > Aktualności

Zakład Geoekologii

AKTUALNOŚCI

Nagroda za najlepszą pracę magisterską

Miło nam poinformować, że dr Andrzej Affek z Zakładu Geoekologii i Klimatologii był współpromotorem pracy, która otrzymała I nagrodę (ex aequo) w XXXVI Konkursie Prac Magisterskich z zakresu geografii organizowanym przez Polskie Towarzystwo Geograficzne.

Więcej...

Sprawozdanie z objazdu terenowego po Puszczy Białej

W dniach 28-31 lipca zorganizowany został pierwszy objazd rowerowy po Puszczy Białej. Objazd był efektem prac zainicjowanych w Zakładzie Geoekologii i Klimatologii przez dr. Tomasza Związka przy współpracy Zespołu Dynamiki Minionych Krajobrazów oraz Instytutu Nauk Geologicznych PAN.

Więcej...

Ecosystem Service Potentials in Postglacial Landscapes

Wydawnictwo Elsevier opublikowało monografię naukową zespołu autorskiego pod kierunkiem dra Andrzeja Affeka pt. Ecosystem Service Potentials and Their Indicators in Postglacial Landscapes: Assessment and Mapping. Informujemy o tym z dużą satysfakcją, bowiem monografia w całości powstała z inicjatywy obecnych i byłych pracowników Zakładu Geoekologii i Klimatologii. Książka, kierowana głównie do odbiorcy międzynarodowego, łączy w sobie elementy podręcznika akademickiego z wnikliwym studium metodyczno-aplikacyjnym.

Więcej...